Enquire Now

064320K - Angličtiny pro studium na universitě

Czech Translation

Academia International achieves quality outcomes in ALL criteria in its most recent NEAS Quality Audit achieving the highest possible result.

NEAS Quality Assures University, TAFE and Private Institutes English Delivery
http://www.neas.org.au/

Click to read the report

Úvod

Kurz akademické angličtiny (EAP) připravuje studenty ke studiu na Australských institucích. Academia nabízí dvě úrovně, vyšší (EAP1) a pokročilý (EAP2). Kurzy začínají každý týden a studenti školu navštěvují od pondělí do čtvrtku (20 hodin). V pátek Academia nabízí zdarma extra lekce a společenské/studentské akce.

Kurz akademické angličtiny se zaměřuje převážně na čtenou a psanou stránku jazyka. Studenti píší eseje, připravují prezentace a čtou a shrnují články. Všichni studenti dostanou učebnici a doplňkové materiály. Studenti, kteří se chtějí zapsat do tohoto kurzu potřebují alespoň vyšší úroveň angličtiny (přibližně IELTS 5.0). Studenti, kteří úspěšně dokončí EAP1 mohou dále pokračovat do EAP2. EAP2 je příprava ke studiu na univerzitě a aby se zde student mohl zapsat, musí jeho angličtina být na vyšší nebo pokročilé úrovni (přibližně IELTS 5.5).

Course Details

Academia is endorsed by NEAS

Course Name: English for Academic Purposes
CRICOS Code: 064320K
CRICOS Duration: 5 to 20 Weeks registered on CRICOS, including tuition plus course breaks
Duration: five (5) to Twenty (20) weeks full time
Course Delivery Location: Melbourne Campus (399 Lonsdale Street, Melbourne VIC 3000)
Brisbane Campus (41 Raff Street, Spring Hill QLD 4000)

Akademická angličtina – úrovně:

1

EAP 1

Studenti, jenž chtějí navštěvovat tento kurz musejí mít alespoň vyšší úroveň angličtiny (přibližně IELTS 5.0). Studenti, kteří úspěšně dokončí EAP 1 mohou dále pokračovat do EAP 2.

2

EAP 2

Tento kurz je přípravou ke studiu na univerzitě. Pro zápis je nutné mít hotový kurz vyšší úrovně nebo mít nižší pokročilou úroveň angličtiny.

Pathways