Enquire Now

068514A - Příprava ke zkoušce IELTS

(středně pokročilý až pokročilý)
Czech Translation

Academia International achieves quality outcomes in ALL criteria in its most recent NEAS Quality Audit achieving the highest possible result.

NEAS Quality Assures University, TAFE and Private Institutes English Delivery
http://www.neas.org.au/

Click to read the report

Úvod

Tento kurz připraví studenty ke složení zkoušky IELTS. Kurzy začínají každý týden a studenti školu navštěvují od pondělí do čtvrtku (20 hodin). V pátek Academia zdarma nabízí extra lekce a společenské/studentské akce. Aby student zlepšil svou úroveň IELTS o půl bodu, je potřeba studovat přibližně 10 týdnu tohoto přípravného kurzu. Hlavní náplní je prohlubování jazykových znalostí spolu s osvojováním zkušebních technik. Studenti budou procvičovat všechny části testu tj. mluvení, čtení, psaní a poslech spolu s pravidelnými zkušebními testy IELTS. Všichni studenti dostanou učebnici a doplňkové materiály. Studenti, kteří se chtějí zapsat do tohoto kurzu potřebují mít středně pokročilou až vyšší úroveň angličtiny (přibližně IELTS 5.0 - 5.5). Studenti, kteří úspěšně dokončí IELTS 1 mohou dále pokračovat do IELTS 2.

Course Details

Academia is endorsed by NEAS

Course Name: English for IELTS Preparation (Intermediate to Advanced)
CRICOS Code: 068514A
CRICOS Duration: 5 to 20 Weeks registered on CRICOS, including tuition plus course breaks
Duration: five (5) to Twenty (20) weeks full time
Course Delivery Location: Melbourne Campus (399 Lonsdale Street, Melbourne VIC 3000)
Brisbane Campus (41 Raff Street, Spring Hill QLD 4000)

English for IELTS Preparation Levels:

1

Příprava ke zkoušce IELTS Středně pokročilý

Studenti, kteří se chtějí zapsat do tohoto kurzu potřebují mít středně pokročilou až vyšší úroveň angličtiny (přibližně IELTS 5.0 - 5.5). Studenti, kteří úspěšně dokončí IELTS 1 mohou dále pokračovat do IELTS 2.

2

Příprava ke zkoušce IELTS Pokročilý

Studium v této úrovni přípravného kurzu ke zkoušce IELTS je zaměřeno na intenzivní procvičování testových technik. Studenti, jenž úspěšně dokončí tuto úroveň by měli dosáhnout IELTS výsledek 6.0 a výše.