074238K - English For General Purposes

(Translated To Turkish)

  • ▼ Expand All Items
  • ▲ Collapse All Items

Introduction

English for General Purposes - Beginner to Advanced
Academia is a provider of English Language Intensive Courses for Overseas Students (ELICOS). Courses are between 2-60 weeks long and start every week, running from Monday to Thursday (20 hours). On Fridays there are optional extra lessons and social activities which are at no extra cost. Academia has 6 levels of General English, from Beginning to Advanced, which allows students to be placed in an appropriate-level class.
A communicative approach is taken in the General English program, focusing on Speaking and Listening. Writing and reading will focus on tasks that an international student living in Australia might expect to do (filling in forms, applying for a job, reading classified ads). This allows students to use the language right away in Australia. All students are provided with a course book and supplementary materials will also be provided by the teacher. Academia has a fully equipped computer learning lab, which students use to supplement their learning experience.

Kur detayları

Course Name:

English for General Purposes - Beginner to Advanced

CRICOS Code:

074238K

CRICOS Duration:

2 to 60 Weeks registered on CRICOS, including tuition plus course breaks

Duration:

Two (2) to Sixty (60) weeks full time

Course Delivery Location:

  • Melbourne Campus
    (152 Elizabeth Street Melbourne VIC 3000)

GENEL İNGİLİZCE DÜZEYLERİ:

GE1 - Alt Başlangıç Seviye
Bu seviye, hiç İngilizce bilmeyen ya da İngilizce bilgisi yok denecek kadar az öğrencilerimiz için hazırlanmıştır. İngilizce’ye yeni başlayan için hazırlanmış bu kursumuzda, öğrencilerin günlük hayatta sıkça karşılaştıkları kelimeler üzerinde durulur. Öğrencilerimiz anadili İngilizce olan herhangi bir durumda insanlarla nasıl konuşabileceklerini öğrenirler.

GE2 - Temel Başlangıç Seviye
Temel Başlangıç seviyesindeki kursumuz, günlük hayattaki basit konularda iletişim kurabilen ve en azından ana İngilizce bilgisine sahip olan öğrencilerimiz içindir. Eğlenceli ve pekiştirici bir yöntemle hazırlanmış aktivitelerimiz sizin özgüvenli ve akıcı bir konuşmacı olmanızı sağlayacaktır.

GE3 - Alt Orta seviye
Bu seviyedeki öğrencilerimiz karşılaşabilecekleri birçok durumda iletişim kurabilir ve basit kompozisyonlar yazabilir. Ayrıca, bu kurstaki öğrencilerimiz İngilizce’de akıcı bir düzeye erişmek için gereken becerileri kazanırlar. Ders içeriklerimiz arasında; rapor yazma, başvuru formu doldurma, kısa sunumlar yapmak ve gazete gipürlerini okumak gibi becerileri içerir.

GE4 - Orta seviye
Orta seviyedeki öğrenciler birçok durumda daha önceki bilgi ve yeteneklerini kullanarak rahatça konuşabilmektedir. Kurs boyunca öğrencilerimiz akıcılıklarını bir üst düzeye çıkarmaya devam ederlerken aynı zamanda yazma becerilerini de geliştirirler. Ayrıca, nasıl cv ve ön yazı yazılacağını, tartışmalarda nasıl konuşulacağını ve İngilizce metinleri nasıl daha iyi anlayabileceği konularında taktikler öğrencilere verilir.

GE5 - Üst Orta seviye
Bu seviyedeki öğrenciler zamanları ve yapıları kullanarak birçok konuda iletişime geçebilirler. Ayrıca, münazaralarda ve görüşmelerde rol alabilecekler. Yazma aktiviteleri daha çok şikâyet mektubu gibi resmi metinler üzerinedir.

Pathways


Back Top